برند امگا-OMEGA

1-8 از 8

این کارخانه در سال ۱۹۸۰ میلادی توسط مهندسان کره ای افتتحاح گردید.

همواره با استفاده از بهترین کادر فنی توانسته است با صادرات به اکثر کشور های اروپایی و آمریکایی و آسیایی با حجمی بالغ بر پانزده میلیون دلار به عنوان یکی از شرکتهای برتر در جهان شناخته شود .این کارخانه در سال ۱۹۸۰ میلادی توسط مهندسان کره ای افتتحاح گردید.

همواره با استفاده از بهترین کادر فنی توانسته است با صادرات به اکثر کشور های اروپایی و آمریکایی و آسیایی با حجمی بالغ بر پانزده میلیون دلار به عنوان یکی از شرکتهای برتر در جهان شناخته شود .

 این برند مشهور با ایجاد کارگاه تولیدی فعالیت خود را ادامه داده و تلاش بر تولید محصولات متنوع و پیشرفته با مواد اولیه‌ی با کیفیت و مرغوب را داشته است. شرکت omega (اُمگا)، بزرگترین و محبوب ترین تولیدکننده ی انواع مختلف کابل همانند کابل USB ، کابل HDMI، کابل VGA، کابل DisplayPort، کابل افزایش، کابل پرینتر و مبدل های متعدد چون HDMI to VGA ، USB to IDE/SATA، DisplayPort to VGA، Mini&Micro HDMI to HDMI و … است. محصولات امگا در ایران با گارانتی اصلی و معتبر منتخب نوین عرضه میشوند. بازرگانی منتخب نوین فعالیت خود را در سال ۱۳۸۷ به صورت محدود با هدف ارائه خدمات فروش به صورت عمده و پس از فروش گارانتی اغاز نمود. هم اکنون شرکت منتخب نوین ، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش انواع قطعات کامپیوتری است. شما میتوانید محصولات امگا را با بهترین قیمت به همراه گارانتی اصلی در فروشگاه لوازم جانبی به فی خریداری کنید.