ضمانت بازگشت کالا

راهنمای مرجوعی و ضمانت بازگشت کالا

اطمینان و رضایت شما مشتری عزیز در هیوارو اولویت بالایی دارد و به همین دلیل کارشناسان هیوارو همواره در تلاش هستند تا هر سفارش به بهترین نحو به دست شما برسد. با این وجود اگر کالا  با اطلاعات داخل سایت مغایرت داشته باشد، در صورتی که کالا در حالت اولیه باشد و برچسب شناسه کالا مخدوش نگردیده باشد تا  72ساعت بعد از تحویل، باز پس گرفته می‌شود. برای استفاده از ضمانت بازگشت کالا لازم است حداکثر تا 72 ساعت  پس از دریافت بسته، با امور مشتریان هیوارو تماس بگیرید و موضوع را اطلاع دهید.

در صورتی که به دلیل عدم تطابق با سلیقه مشتری کالا مرجوع گردد، هزینه ارسال بازگشت کالا بر عهده مشتری می باشد.

امکان مرجوع کردن خریدهایی که به صورت سفارشی ثبت شده‌اند، وجود ندارد.
برای ثبت درخواست مرجوعی کالا به این صورت است که با مراجعه به صفحه تماس با هیوارو به امور مشتریان هیوارو دلایل مرجوعی را اطلاع دهید. جهت ثبت درخواست مرجوعی، مشخصات خود شامل شماره سفارش، شماره همراه و نام و نام خانوادگی را به کارشناس اعلام نمایید تا درخواست شما ثبت و بررسی شود. جهت بررسی درخواست مرجوعی، لازم است تصویر یا فیلم کالا را برای کارشناس ارسال نمایید و در صورت تأیید مرجوعی کالا، زمان و نحوه بازگشت (نوع ارسال) آن با شما هماهنگ می‌شود.

لطفا جهت مرجوع کردن کالا، ابتدا با کارشناس امور مشتریان هماهنگ فرمائید. در غیر این صورت بسته شما عودت می‌گردد و اقدامی صورت نمی گیرد.

نحوه‌ی بازپرداخت کالای مرجوعی

پس از دریافت کالای مرجوع شده طبق مراحل فوق و بررسی صحت و سلامت کالا، کارشناس هیوارو جهت دریافت شماره حساب شخصی که سفارش با آن نام ثبت گردیده است تماس گرفته و سپس مبلغ نهایتا تا 72 ساعت کاری به شما عودت داده می‌شود.