حریم خصوصی کاربران


هیواور با تاکید بر احترامی که برای حریم خصوصی کاربران قائل است برای خرید، ثبت نظر، ثبت درخواست مرجوعی و سایر خدمات سایت از کاربران اطلاعاتی را درخواست می‌کند تا بتواند خدمات امن و مطمئنی را ارائه دهد. در طی مراحل پردازش و ارسال سفارش و پذیرش مرجوعی کالا هیوارو  به اطلاعاتی از قبیل آدرس، شماره تلفن و ایمیل نیاز دارد تا در زمان ارائه خدمات به کاربران دچار مشکل نشود. یادآوری می‌شود شماره تلفن و ایمیل در پروفایل مشتری ذخیره می‌شود و تنها راه ارتباطی هیوارو با مشتریان از طریق همان شماره تلفن و ایمیل مورد تایید کاربر صورت می‌گیرد. بنابراین درج آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه و ثابت توسط مشتری به منزله تایید از سوی وی می‌باشد و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح و کامل ثبت نشده باشند هیوارو جهت مطمئن شدن از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری اطلاعات تکمیلی را درخواست کند و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت هیوارو، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. هیوارو برای اطلاع رسانی رویدادها، اخبار، کمپین، جشنواره، کد تخفیف و... به اعضای وب سایت از طریق ارسال پیامک و ایمیل به شماره تلفن و آدرس ایمیل مشتری که در سایت ثبت شده، اقدام می‌کند و در صورت عدم تمایل به دریافت موارد ذکر شده می‌توانید ارسال پیامک و ایمیل را لغو کنید. عدم اقدام جهت لغو به منزله‌ی موافقت ضمنی جهت دریافت ایمیل، پیامک، نوتیفیکیشن و ... است و کاربر حق هیچگونه اعتراضی ندارد.هیوارو ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، هیوارو می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت هیوارو، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به هیوارو اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.


باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.


مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد ذکر شده توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه هیوارو را از خود سلب می‌کند. هیوارو هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای هیوارو وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.


همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات هیوارو، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط هیوارو جزئی از اموال هیوارو محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس، در انحصار هیوارو است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای هیوارو محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط هیوارو و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار هیوارو است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت هیوارو و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، ربات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای هیوارو محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات هیوارو، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.


تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.hivaro.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت هیوارو هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.hivaro.ir  ندارد؛ لذا کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.